Texty odjinud

Směs převzatých textů, články z internetu atd.  

zvonicicedry1

Stroj na peníze

Na počátku mého spolubytí s Anastasií jsem se k ní choval jako k poustevnici se svérázným světonázorem. Ale teď, po tom, co jsem o ní uslyšel a přečetl, po jejím ... celý článek:

helsing2

Kdo se bojí smrti?

KDE ZAČÍNÁ KRUH? Když chceme popsat nekonečno, můžeme říci, že Bůh představuje uzavřenost samou v sobě, v sobě rotující vibraci. Proto je pro vás lidi nekonečno... celý článek:

výr

Kýho víra 2

Poslední dobou dostávám od čtenářů četné maily, ze kterých vyplývá, že mnoho lidí začíná propadat panice a depresi. Abych se v něčem neopakoval, nejprve jsem si... celý článek:

SONY DSC

Kýho víra

Dostal jsem několik roztomilých a jemných „nakopnutí“ od věrných čtenářů, z nichž jedno bych rád uvedl jako úvod k dnešnímu článku: ... celý článek:

ovce3b

MASOVÁ PSYCHOLOGIE

Covid je psychologická a nikoliv biologická krize. Umělé zaměření na obavy vede k velmi úzkému poli pozornosti. Lidé jsou si vědomí jen malé části reality, na něž mediální narativ... celý článek:

partnerství

Jednou z mnoha cest je cesta posvátného partnerství

Mezi vámi jsou ti, kdo jste přišli do stávajícího duálního světa znovu přivést posvátnou ryzí ženskou a ... celý článek:

gabriela filippi

PLAMÍNEK NADĚJE V DUŠI

Dnešní den mě přivedl k zamyšlení se nad tím, že nic v našem světě forem, není trvalé, naopak vše se neustále proměňuje. Naše postoje, příležitosti, přátelství, vazby... celý článek:

žena-b

NEPRÍPUSTNÉ ZOTRVÁVANIE V NEVEDOMOSTI A JEJ OSPRAVEDLŇOVANIE

Vždy zbystrím pozornosť, keď sa napríklad v rozhlase hovorí o zásadných otázkach ľudského bytia. Keď sa ... celý článek:

zrcadlo

Zrcadlo

Vše funguje stejně jako zrcadlo. Postavte se před něj a usmějte se. Ze zrcadla se na vás bude dívat vaše usměvavá tvář. To samé platí o lidech a celé společ... celý článek:

víra

Život v pravdě

V průběhu rozhovoru s mým přítelem Vlado Bálintem jsme narazili na téma "život v Pravdě" a já jsem si uvědomil, že by to mohlo být v těchto přelomových dnech... celý článek: