Texty – strana 1

žžjo archanděl-rafael-symbol_m

PŘÍČINY NEMOCÍ

V prvé řadě musí každý pochopit, že zdraví je nejcennější životní hodnota, kterou disponuje a nese si za ni plnou odpovědnost sám. Po celý život se o ... celý článek:

bdi a modli se2

VAŠE NÁBOŽENSTVÍ NENÍ DŮLEŽITÉ

Rozhovor brazilského teologa Leonarda Boffa s tibetským dalajlámou. V debatě u kulatého stolu, která se týkala náboženství a svobody, js.. celý článek:

myšlenky3

NÁSLEDKY NAŠICH MYŠLENEK

Jen málokdo si uvědomuje, jak způsobuje škodu sobě i okolí. Jestliže budeme přistupovat k parafyzikální, tj. jemnohmotné oblasti jen s našimi dosavadn... celý článek:

víraruze

VYTVÁŘENÍ DŮVĚRY

Před několika lety jsem navštívil přítele, který v té době dokončil významný projekt. O jeho práci jsem toho věděl poměrně hodně a upřímně jsem mu proto pogr... celý článek:

nevěra

5 VĚCÍ, KTERÉ JSOU HORŠÍ NEŽ NEVĚRA!

Vztah totiž dokážou doslova zabít. Může být pro vztah něco horšího než nevěra? Věřte, že ano! Zahýbání je sice nebezpečné, ale pokud se oba snažíte a chce... celý článek:

žžjo bouře2

20 BRUTÁLNÍCH PRAVD O ŽIVOTĚ, KTERÉ SI NIKDO NECHCE PŘIPUSTIT

Je mnohem snazší mluvit o počasí, sportu nebo celebritách než o strachu z vlastní pomíjivost... celý článek:

laska2

DESATERO PRO ŽENY

Nasloucháš skutečně svému citu nebo podléháš jen svým emocím? Žena by měla být zvláště důsledná v naslouchání citu. Nebude pak mít obav ani strach... celý článek:

pegas m

PROČ SE VLASTNĚ SNY A PŘÁNÍ NESPLNÍ KAŽDÉMU

Brání tomu čtyři překážky. 1. První spočívá v tom, že od raného dětství jsme přesvědčováni, že to, co... celý článek:

myšlenky4

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ POCIT

Vaše tělo je jen obrazem toho, jak se cítíte uvnitř. Pocity vždy ovlivňují vaše tělo a to zase ovlivňuje vaše pocity. Jsou jedním. Když skrýváme své pocity, trpí na... celý článek:

rodina

MAMINKA OBECNÁ...

Stálý shon v průběhu celého roku nabere ještě větší obrátky před Vánocemi a pokračuje i přes ty "svátky klidu", ale toho klidu si zřídka kdo užije. Je to celkem logické... celý článek:

obejmout

JAK BÝT PRO DRUHÉHO NEDOCENITELNÝ

Scházel jsem z Vyšehradu k nábřeží a spatřil zvláštní obraz. Pár. Nemohl přejít ulici, frekventovanou i večer. Tu dvojici brzdila ona, na invalidním vozíčku. Nikdo nez... celý článek:

výměna energii

VÝMĚNA ENERGIE MEZI LIDMI

Možná na sobě pracujete a naučili jste se již zacházet s vlastními negativními myšlenkami a emocemi. Věnovat se jen sám sobě však bohužel... celý článek:

ivo-smoldas

PŘIZPŮSOBIVÍ NEBO NEPŘIZPŮSOBIVÍ ???

Mnohá města si trpce stěžují, že nedokážou vyjít se svými takzvaně nepřizpůsobivými občany. Ještě nikdy jsem však neslyšel, že by si takzvaně nepřizpů... celý článek:

čtyřlístek4_m

CO SE DĚJE PŘI RAKOVINĚ?

Tuto otázku si se strachem položil Greg Anderson, když mu lékař oznámil, že mu zůstává ještě asi měsíc života. Po několika dnech, naplněných zoufalstvím mu bylo naje... celý článek:

mms2

MMS – ZÁZRAČNÝ LÉK

MMS je látka, která zabíjí viry, bakterie a koky. Když se ClO2 v žaludku vstřebá, dostává se přímo do krevního oběhu rozpuštěný v krevní plazmě a navázaný na hemoglo... celý článek:

euvýbuch

EUROEKONOMICKÁ PAST

EU rozbíjí mravní řád, ničí demokracii a směřuje k totalitě. EU rozbíjí mravní řád, ničí demokracii, chová se stále více jako politbyro, mnozí europoslanci se chovají jako jeh... celý článek:

peníze2b_změnit velikost

POHLEDY NA PENÍZE

Nepochybně zajímavé, ale berte vše s rezervou, úplná pravda je totiž ještě někde jinde! Je třeba vše zkoumat, klást dotazy a hledat odpovědi. Každopádně na pozadí... celý článek:

peníze3

KRIZE - MÝTY A SOUVISLOSTI

Všude se skloňuje slovo "krize". Máme se jí bát, nebo se vlastně zas tak moc neděje? Z úst politiků jsme ještě nedávno slyšeli, že nás krize nezasáhne, nebo že se už co nejdřív... celý článek:

32 Povzbuzení fyzického těla energií_změnit velikost

PŘEHLED DUCHOVNÍCH VAD A NEMOCÍ

AIDS - vnitřní odmítnutí správnosti a nutnosti pravidel a zákonů pro lidského ducha v těle, vnitřní odmítnutí zdrženlivosti a sebeovládání jako projevu ovládání ... celý článek:

starý6 je čas

MŮJ SYNU – UMÍRAJÍCÍ OTEC A JEHO POSLEDNÍ RADY

Tento dopis z roku 1693, který byl nalezen ve starém chrámu v Baltimore (USA), mluví k nám, lidem 21. století... celý článek: