Videa odjinud

Směs sdílených videí

 – Videa, která stojí za shlédnutí. 

„Dělají vše pro to, aby byl nemocný celý stát.“

„Proč je v ČR nedostatek léků?“

Rozhovor s Dr. Josefem Staňkem

HOVORY ZE ZEMĚ – Úloha člověka ve světě – Jaroslav Dušek

Achillovy paty evoluce – #3 Původ života

Achillovy paty evoluce – #2 Genetika a DNA

Achillovy paty evoluce – #1 Přirozený výběr

Rozhovor s Jaroslavem Duškem

Jaroslav Dušek Vs. Skvělý Milan Calábek

Video v celém znění zde: https://nastub.cz/w/qboBMTUv2EGVS8c2B…

AKTUALIZACE 25.11.2021: https://www.divadlokampa.cz/aktualita…

Děvče s rentgenovýma očima

Dokument pojednává o sedmnáctileté Nataše, která od svých deseti let tvrdí, že má schopnost vidět do lidského těla a navštěvují ji lidé z celého Ruska, aby jim Nataša oznámila jejich diagnózu. Vědci jsou však skeptičtí k jejím schopnostem a proto Nataša odjíždí do New Yorku, aby se podrobila dvěma testům a dokázala tak lidem, že její schopnosti jsou skutečné.

Dvojčata

Dokument o srostlých sestrách. „Zdá se ti tvůj život těžký?“ – Toto je příběh dvou srostlých sester. JEJICH TOUHY PO ŠTĚSTÍ a po normálním životě.

Kiesha – Malá Babička

Video Little Grandmother namluvila 16. 11. 2013. Informuje o množství radioaktivity v Japonsku a ve světě a apeluje na pomoc Fukušimě a všemu živému, tedy i planetě Zemi. Seznamuje s významem křišťálu v souvislosti se snižováním radioaktivity, což je pohled netradiční a vědce určitě bude dráždit. Keisha vychází z poznatku, že voda má paměť a že krystaly křišťálu jsou schopny naakumulovat mentální energii člověka a později ji vysílat. Navíc se mohou krystaly propojit a tak vlastně vzniká mocný nástroj. Vzhledem k tomu, že Kiesha se propojena s vysokými bytostmi, je toto video velmi inspirativní.

Little Grandmother odpovídá na otázky: Kdo je, jak se stala šamankou, co je Kmen mnoha barev, co znamená rok 2012, o proroctví žijícího praotce Mayů Dona Alejandra a další a další …

Čisté duše

Nick Vujicic

I bez končetin se dá žít plnohodnotný život. Nicholas James „Nick“ Vujicic je srbsko-australský motivační řečník a křesťanský kazatel. Narodil se se vzácným syndromem zvaným tetraamélie, tedy skoro bez všech čtyř končetin, pouze se dvěma zakrnělýma nohama, z nichž na jedné má dva prsty. V dětství své postižení těžce nesl, dokonce zvažoval sebevraždu, nicméně potom se naučil svoji invaliditu překonávat a angažoval se v pomoci postiženým. Nick Vujicic je od roku 2012 ženatý se Skanae Miyaharou a mají spolu 4 děti. 2 syny – Dejan Levi a Kiyoshi James, a dcery dvojčata Ellie Laurel a Olivia Mei.